قیمت قیرگونی: برآورد و تخمین هزینه

قیمت قیرگونی: برآورد و تخمین هزینه عایق کاری سطوح مختلف ساختمان

قیر‌گونی یکی از روش‌های عایق‌کاری سطوح مختلف ساختمان است که در آن تلاش می‌شود، با ایجاد یک لایه محافظتی، پوشش لازم برای جلوگیری از نفوذ آب به وجود بیاید. برآورد و تخمین قیمت قیرگونی بسته به متراژ و مساحتی که قرار است عایق‌کاری انجام شود، می‌باشد.

قیمت قیر ، گونی و اجرای قیر گونی

 

در ادامه مطلب، به طور کامل در رابطه با قیمت قیرگونی توضیح داده‌ایم. همچنین لازم به ذکر است که، از عایق بندی به روش قیرگونی، معمولا در این مکان‌ها استفاده می شود:

  1. دیوارها و کف آشپزخانه ها
  2. کف و دیوارهای سرویس بهداشتی
  3. پی و فندانسیون ساختمان
  4. سقف و پشت بام خانه
  5. کف و دیوارهای استخر و مخازن آب

برای عایق کاری سطوح مختلف ساختمان، از قیرگونی استفاده میشود و به منظور تثبیت قیر، از گونی استفاده میشود. الیاف گونی نقش مقاومت بخشی قیر را دارند و قیر را در جای خود محکم و ثابت میکنند. همچنین، به دو روش اجرا میشود که قیمت قیرگونی در آن متفاوت است:

  1. اجرای قیرگونی یک لایه : در این روش ابتدا سطح کار توسط یک لایه قیر با ضخامت حدود 4 میلیمتر پوشانده می شود . سپس یک لایه گونی کنفی روی آن گسترده می گردد و در انتها روی سطح گونی توسط یک لایه دیگر قیر پوشش داده می شود .
  2. اجرای قیرگونی دولایه : اجرای این روش نیز شبیه به اجرای قیرگونی یک لایه هست با این تفاوت که در این روش از 3 لایه قیر و دولایه گونی بهره برده می شود .

قیمت قیر ، گونی و اجرای قیر گونی

محصول وزن یا مساحت قیمت به تومان
قیرشل بشکه ای 60/70 190 کیلوگرم 2.750.000
قیر بشکه ای 52/85 190 کیلوگرم 2.850.000
قیر بشکه ای امولسیون 220 کیلوگرم 1.950.000
قیر بشکه ای مخلوط 25/85 190 کیلوگرم 2.850.000
قیرشل حلب 17 کیلوگرم 285.000
قیرمخلوط حلب 17 کیلوگرم 290.000
اجرای قیرگونی تک لایه 1 مترمربع 280.000
اجرای قیرگونی دولا 1 مترمربع 420.000
گونی کنفی عرض پایین 1متر 32.000
گونی کنفی عرض بالا 1 متر 42.000

 

هزینه و اجرت اجرای هر متر قیرگونی در تهران

  • قیمت دستمزد اجرای هر متر قیرگونی یک لایه 10.000 تومان
  • قیمت اجرای هر متر قیرگونی دولایه 15.000 تومان

 

فروش و اجرای قیرگونی در تهران توسط شرکت شهر آسفالت

قیرگونی یکی از روش های مهم و پرکاربرد در حوزه ساخت و ساز است که برای حفظ کیفیت و طول عمر مواد ساختمانی استفاده می شود. شرکت شهر آسفالت با داشتن تجربه و تخصص لازم در این زمینه، فروش و اجرای خدمات قیرگونی را در تهران ارائه می دهد.

قیرگونی یک روش سنتی است که با استفاده از مواد پلیمری، سطح  و سازه های ساختمانی را ضد آب، ضد شوره و مقاوم در برابر سایش و خرابی های مختلف می کند. با این روش، اجزای ساختمان می توانند برای مدت طولانی تری از تاثیرات آب و هوا و تردیدگی های مختلف در امان باشند.

شرکت شهر آسفالت با داشتن متخصصینی با تجربه، توانایی اجرای قیرگونی را برای انواع سطوح سازه های ساختمانی و آسفالت خیابان ها فراهم می کند. این شرکت با داشتن تجهیزات و مواد با کیفیت بالا، تضمین می کند که اجرای قیرگونی با بهترین کیفیت و با رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی انجام می شود.

اجرای قیرگونی به دلیل مقاومت بالای آن در برابر خرابی ها، می تواند هزینه های نگهداری و تعمیر سازه ها ی ساختمانی را به شدت کاهش دهد. همچنین، با اجرای قیرگونی، زمان تعمیر و نگهداری سازه ها به شدت کاهش می یابد.

در نهایت، شرکت شهر آسفالت با داشتن تجربه و تخصص لازم در اجرای قیرگونی، می تواند بهترین راه حل های نگهداری و تعمیر سازه ها ی شهری را به مشتریان خود ارائه دهد. به همین دلیل، انتخاب شرکت شهر آسفالت برای اجرای خدمات قیرگونی، بهترین گزینه برای حفظ کیفیت و طول عمر خانه های شماست .

 

ثبت سفارش اجرای قیر گونی و آسفالت در شرکت شهر آسفالت

شرکت شهر آسفالت یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه ساخت و اجرای آسفالت و قیرگونی است. این شرکت با دارا بودن تجهیزات و توانایی‌های بالا، آمادگی خود را برای اجرای پروژه‌های مختلف در سطح شهر و کشور اعلام کرده است.

برای ثبت سفارش اجرای پروژه‌های قیرگونی و آسفالت در شرکت شهر آسفالت، می‌توانید با تماس با دفتر شرکت یا ارسال ایمیل به آدرس مشخص شده در سایت این شرکت، مشخصات پروژه و نیازهای خود را بیان کنید. پس از بررسی و تعیین هزینه‌های مربوط به پروژه، قرارداد اجرای پروژه با شرکت شهر آسفالت امضا خواهد شد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: این محتوی محافظت شده هست !!
پیمایش به بالا
ارتباط با ما