درباره ما

بهترین خدمات آسفالت و آسفالتکاری در تهران

شرکت شهر آسفالت تهران با تجربه‌ای بیش از 15 سال در زمینه تامین و اجرای آسفالت در تهران فعالیت می‌کند. این شرکت با داشتن تیمی متخصص و تجهیزات پیشرفته ، در خدمت مشتریان خود قرار دارد و با بهره‌گیری از نوین‌ترین فناوری‌های روز دنیا، به اجرای پروژه‌های مختلفی از اجرای آسفالت خیابانی ، اجرای آسفالتکاری پشت بام و محوطه ، فروش آسفالت گرم ، فروش انواع قیرشل ، قیر ماستیک ، قیر مخلوط . این شرکت با توجه به ارزش‌های اخلاقی و مشتری‌مداری ، همواره سعی در ارائه خدمات با کیفیت و رضایت‌بخش به مشتریان خود دارد.

در شهر آسفالت، قیمت روز آسفالت و آسفالتکاری از اهمیت بسیاری برخوردار است. با توجه به این که آسفالت به عنوان یکی از مهمترین مواد ساختمانی در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می‌گیرد، اطلاع از قیمت آن در هر لحظه از روز بسیار مهم است. علاوه بر این، آسفالتکاری نیز به عنوان یکی از اصلی‌ترین فرآیندهای ساختمانی در شهر آسفالت، بسیار ارزشمند می‌باشد. به همین دلیل، اطلاع از قیمت روز آسفالت و آسفالتکاری در شهر آسفالت به شدت مورد نیاز است تا افراد مرتبط با این صنعت، بتوانند به بهترین شکل از آن استفاده کنند.

info 1

کار ما

پروسه کار ما

بازدید از محل

محاسبه هزینه اجرا

عقد قرارداد

اجرای آسفالت

حاصل اعتماد شما به ما

0

مشتری

0
+

پروژه در دست کار

0

اجرا شده اسفالت و قیر گونی


برای اشتراک کلیک کنید

دیدگاه ما

خدماتی با کیفیت بالا ، قیمت های رقابتی و مشتری مداری


گرفتن خدمات ما

info 2

شرکت شهر آسفالت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، با تلاش فعال در جهت پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های مشتریان، رتباط خود را با مشتریان ارتقا داده است. برای تماس با مشاورین شرکت شهر آسفالت و دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به شماره‌های تماس 09125957906 و 09195957906 تماس بگیرید. تیم مشاوران شرکت شهر آسفالت با توجه به تخصص و تجربه خود، در هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

error: این محتوی محافظت شده هست !!
پیمایش به بالا
ارتباط با ما